Error
  • Error loading feed data

Ліцей – наш спільний дім

Без професії прожити не можна людині, яка поважає себе, бо в усі часи славилися майстри своєї справи, адже улюблена праця звеличує людину. Існує думка, що людина народжується двічі: коли з’являється на світ і коли обирає професію.

Усе в житті починається з навчання, тому Крижопільський професійний будівельний ліцей є ніби великим кораблем, який вирушає у плавання до порту «Самостійне життя». Наказом Державного комітету професійно-технічної освіти у 1970 році було створено будівельне професійно-технічне училище № 9, а липні 2004 року ПТУ № 9 реорганізовано в Крижопільський професійний будівельний ліцей. У 2009 році до ліцею був приєднаний Городківський підрозділ.

Головним завданням педколективу є підтримка тієї частини молоді, чия життєва позиція спрямована на активну участь у громадському житті, на забезпечення необхідних умов для оволодіння учнями певною сумою знань, розвитку їх творчого потенціалу.

Викладачі та майстри виробничого навчання постійно шукають нові форми і методи роботи, сприяючи повному розкриттю успішної діяльності учнів.

Additional information