Error
  • Error loading feed data

ремонтні роботи будинку

На підставі  Указу Президента України Петра Порошенка «Про першочергові заходи щодо захисту прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числі» вперше було прийнято рішення щодо надання коштів для придбання житла для дітей-сиріт.

У червні місяці відбулося засідання районної комісії з питань розподілу наданої у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні будівельно-ремонтні роботи, придбання житла. Було прийнято рішення придбати житловий будинок для сестер Ольги та Оксани Каук,  учениць ДНЗ «Крижопільський ПБЛ».

З ініціативи районної адміністрації було проведено ремонтні роботи будинку. До цієї благодійної акції підключились учні нашого ліцею групи №36: Чорний Василь, Євтушик Віктор, Кінзерський Владислав, Маланюк Василь, Бабій Олексій та майстер виробничого навчання Реплянчук Надія Іванівна. Учні виконали оздоблювальні роботи- ремонт штукатурки, шпаклювання поверхонь, пофарбування водоемульсійними та олійними фарбами. Всі з захопленням спостерігали охайну, естетично оформлену хату, адже саме праця опоряджувальника створює красу і затишок оселі.

Ключі від будинку передали перший заступник голови обласної державної адміністрації Андрій Гижко та начальник служби у справах дітей  облдержадміністрації Тетяна Дорош, сільський голова Крикливця Олексій Смішний.

ремонтні роботи будинку

Річний план закупівель на 2016 рік

Річний план державних закупівель на 2016 рік

Read more...

Річний план

Річний план закупівель на 2015 рік

Читати повністю...

План державних закупівель

23.12.2013 року

Внесено зміни до плану державних закупівель

Читати повністю...

Additional information