Error
  • Error loading feed data

Відкритий урок зарубіжної літератури (викладач Макарєєва Н.І.)

21 грудня 2016 року викладачем зарубіжної літератури Макарєєвою Н.І. був проведений відкритий урок за новелою Ф Кафки " Перевтілення" на тему :" Трагедія самотності Грегора Замзи, людини-комахи".

Створення позитивної емоційної атмосфери налаштувало учнів на активну роботу. Дух партнерства, співпраці , самостійного пошуку допомагав знайти відповідь на проблемне запитання – Хто винен у метаморфозному перевтіленні Грегора Замзи: родина, суспільство чи він сам?.

Шукаючи відповідь на проблемне запитання, учні працювали в групах: " Родина", " Суспільство", " Грегор Замза", встановлювали причини трагедії головного героя, реакцію родини та суспільства після перевтілення Грегора.

Урок проходив у вигляді диспута, де кожен учень мав можливість висловити свою думку стосовно поведінки оточуючих та рідних людей і дати відповідь на питання: чи засуджуєте ви поведінку родичів Грегора Замзи?, Чи можемо ми їх назвати жорстокими? Що таке самотність?

 Учні виконали творче завдання : написали невеличкі листи-побажання для людей, які почуваються самотніми, дали пораду, що потрібно зробити, щоб не почуватися самотнім.

Викладач доречно використала між предметні зв'язки, проаналізувавши з учнями картину Е. Мунка " Крик"

 Інтерактивна вправа " Мікрофон" дала змогу учням,  виразити свою думку і враженню від уроку, продовжуючи речення: Найбільше мене вразило…

Я вважаю ситуацію з "перевтіленням"…

 

Відкритий урок зарубіжної літератури (викладач Макарєєва Н.І.)

Additional information