Error
  • Error loading feed data

Моніторинг якості освіти

Серед учнів І курсів у вересні проводилися перевірочні (діагностичні) контрольні роботи з базових загальноосвітніх дисциплін. З метою вивчення рівня знань учнів, які розпочали навчання в 2017 році, встановлення відповідності рівня їх навчальних досягнень державним вимогам та створення умов для його підвищення проведено перевірочні контрольні роботи з української мови, історії України, математики.
   Зведені результати перевірочних контрольних робіт показали:

Успішність – 71,8%

Якість знань – 13,6%

Згідно наказу по ліцею №313 від 24.11.2017 року та з метою перевірки знань, умінь і навичок учнів проводилися директорські контрольні роботи із загальноосвітніх та спеціальних дисциплін за І семестр. У написанні контрольних робіт були задіяні 83,4% учнів. Загальноосвітні предмети: успішність становить - 88%, якість знань – 29,5%, спец предмети:  успішність  - 92%, якість знань – 59,7%.

Згідно наказу по ліцею №48 від 12.03.2018 року та з метою перевірки знань, умінь і навичок учнів проводилися директорські контрольні роботи із загальноосвітніх та спеціальних дисциплін за ІІ семестр. У написанні контрольних робіт були задіяні 91,3% учнів. Загальноосвітні предмети: успішність становить - 89%, якість знань – 230,1%, спец предмети:  успішність  - 93%, якість знань – 62%.

В кінці кожного семестру майстрами виробничого навчання проводяться перевіркові роботи  на яких учні мають змогу продемонструвати свої знання та вміння, яких набули протягом семестру. Результати перевіркових робіт показали якість знань – 78,7%.

У ліцеї була проведена певна робота щодо організації державної підсумкової атестації. Відповідністю освітнього рівня випускників вимогам Державного стандарту повної середньої освіти були погоджені завдання  для проведення ДПА для учнів рішенням педагогічної ради від 16.03.2018 року протокол №5 та затверджені наказом по ДНЗ «Крижопільський професійний будівельний ліцей» № 54 від 16.03.2018 року. Результати ДПА показали:  успішність - 100%, якість знань – 30,5%.

Проведена робота щодо ознайомлення випускників з нормативною базою та організаційними вимогами до проведення державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання.

Оформлено інформаційний стенд „Особливості ЗНО-2018” з розміщенням в ньому нормативних матеріалів щодо особливостей зовнішнього незалежного оцінювання.

Забезпечення широкого інформування викладачів української мови та літератури, випускників ІІІ курсу, їх батьків, щодо особливостей проведення державної підсумкової атестації з української мови у формі зовнішнього незалежного оцінювання в 2018 році:

1)                      бесіди з учнями ІІІ курсу ;

2)                      бесіда з батьками на батьківських зборах;

3)                      виготовлення буклетів з інформацією про ЗНО.

Additional information