Ошибка
  • Невозможно загрузить ленту новостей

Педагогічна рада

Розбудовуючи науково-методичну роботу в ліцеї дирекція намагалась забезпечити повноту і цілісність системи, реалізувати основні завдання і зміст науково-методичної роботи з педагогічними кадрами.

Педагогічний колектив закладу працював над реалізацією  науково-методичної проблеми «Розвиток пізнавальних здібностей учнів у процесі навчання та виховання».

Роботу педагогів було спрямовано на аналіз, систематизацію та узагальнення матеріалів, напрацьованих колективом з даної проблеми.

Найяскравішим проявом творчої взаємодії педагогів щодо роботи над проблемною темою стали проведення педради:

  1. «Система роботи педколективу з обдарованими учнями»
  2. «Психологічний клімат у групах ліцею та важливість створення позитивного мікроклімату»
  3. «Роль самостійної роботи учнів в організації проведення уроків спецдисциплін та виробничого навчання»

У 2012-2013 навчальному році обговорювалася проблема:“Роль індивідуальних здібностей учнів на уроках виробничого навчання в майстерні, на підприємстві, забезпечення умов їхньої самореалізації”

10 січня 2014 року відбулося засідання педагогічної ради за підсумками роботи у І семестрі 2013-2014 навчального року. Для детального перегляду натисніть на посилання. Педагогічна рада 10.01.2014 р.

 

засідання педагогічної ради 2019

На виконання річного плану роботи ліцею 04 січня 2019 року в ліцеї було проведено засідання педагогічної ради по підсумках навчально- виробничої, навчально – методичної та виховної роботи в ліцеї за перший семестр.

Директор ліцею Бурдейний В.М., заступник директора з навчально- виробничої роботи Дикий Ю.О., заступник директора з навчальної роботи Ярова Л. М., заступник директора з виховної роботи Лупол В.М. та старший майстер зробили повний та глибокий аналіз роботи за перший семестр 2018-2019 навчального року, детально проаналізували  всі заходи , які були проведені членами педагогічного колективу за звітний період.

В обговорені  взяли участь Мазур М.І., Перевертана Г.М., Шпак Ю. В. Та Вівчарук О.О.

Педрада 2018р

27 червня 2018 р. в ДНЗ « Крижопільський професійний будівельний ліцей» відбулося засідання педагогічної ради по підсумках роботи педколективу за 2017-2018 навчальний рік. В обговоренні доповіді директора ліцею Бурдейного В.М. взяли участь заступники директора з НВР Шулик В.І., заступник з навчальної роботи Василишина М.В., заступник з ВР Лупол В.М., методист  ліцею Ярова Л.М., керівник фізичного виховання Кудрявих С.О. Виступаючі представили детальний аналіз роботи по всіх напрямках навчально-виховного процесу.

Педрада 2018

18 травня у ліцеї відбулося чергове засідання педагогічної ради, на якому розглядалося тематичне питання «Роль методичних комісій по впровадженню у навчально-виховний процес нових методів і технологій навчання, передового педагогічного досвіду». Педрада пройшла у формі колективного мислення на уроці. Педагоги ліцею ділилися досвідом роботи  своїми надбаннями, як вони використовують у своїй практичній діяльності інноваційні технології навчання та передовий педагогічний досвід. В процесі педради були використані різні інтерактивні вправи такі, як «Акваріум», «Педагогічний крос», «Педагогічна мозаїка», «Поштовий переказ», «Дешифрувальщик».

         Методична комісія з професії «кухар, кондитер» представили презентацію досвіду своєї роботи з даної проблеми. Члени методичної комісії з професії «електрогазозварник» поділилися досвідом роботи по впровадженню проектних технологій у навчально-виховному процесі.

         Методична комісія природничо-математичного циклу за допомогою інтерактивної вправи «Акваріум» вирішувала проблему «Як зробити урок результативним? Метод комісія гуманітарних і суспільних дисциплін продемонстрували фрагмент уроку, використовуючи новітні педагогічні технології. По завершенні педради була проведена рефлексія «Чарівний глечик» під час якої  майстри виробничого навчання, викладачі, вихователі висловили свої думки з приводу того чи потрібно використовувати інновації у своїй роботі. І як виявилося всі педагоги були одностайні, що використання інноваційних педагогічних технологій це вимога часу.

Педрада 2018

Педрада 2017

03.01.2018 р. відбулося чергове засідання педагогічної ради з таким порядком денним:

1. Підсумки навчально-виробничої, виховної та методичної роботи за І семестр 2017-2018 н.р.

2.Стан викладання спец дисциплін та виробничого навчання з професії «швачка».

Директор ліцею Бурдейний В.М., заступники: Шулик в.І., Василишина М.В., Лупол В.М., Клейнота Н.В. методист Ярова Л.М., старший майстер Ткаченко В.О. проаналізували роботу педагогічного колективу за звітний період. У обговоренні доповідей взяли участь викладачі: Дунаєвська Н.В., Мазур М.І., Бевза Л.С., Кошова Н.М., майстри виробничого навчання Топчинський М.А., Побережна В.В., вихователь Цибуляк Л.Д. Члени педагогічної ради прийняли завдання на наступний семестр 2017-2018 навчального року.

Педрада 2017

Педагогічна рада 11.01.2017

11 січня 2017 року в ліцеї відбулося чергове засідання педагогічної ради. 

Читати повністю...

Тематична педагогічна рада 2016р.

 Відповідно до річного плану роботи ліцею на 2015- 2016 н.р.  27 травня практичним психологом ліцею Галіциною Іриною Вячеславівною було проведено тематичну відкриту педагогічну раду на тему

Читати повністю...

Педагогічна рада 30.12.2015р.

30 грудня 2015 року в ліцеї відбулося чергове засідання педагогічної ради за підсумками роботи педагогічного колективу за І семестр 2015-2016 н.р.

Читати повністю...

Підсумкова педрада за 2014-2015 навчальний рік

ПІДСУМКОВА ПЕДРАДА ЗА 2014-2015 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Читати повністю...

Педагогічна рада 10.01.2014 р.

10 січня 2014 року відбулося засідання педагогічної ради за підсумками роботи у І семестрі 2013-2014 навчального року, на якому розглядалися наступні питання:

  1. Аналіз навчально-виховної, виробничої та методичної роботи за І семестр 2013-2014 навчального року.
  2. Діагностична і корекційна робота психологічної служби по виявленню та ліквідації відхилень у поведінці.

Подробнее...

Дополнительная информация