Ошибка
  • Невозможно загрузить ленту новостей

Художня самодіяльність

Фото Художня самодіяльність

Перелік гуртків  

Напрям роботи

Назва гуртка

Керівник гуртка

Прізвище, ім’я, по – батькові.

Художня самодіяльна творчість

  1. Хоровий,
  2. Вокальний,
  3. Танцювальний

Бурденюк Іван Васильович,

Єзерська Надія Володимирівна

Роздорожнюк Галина Іванівна.

 Хоровий колектив «Горицвіт»

Наш педагогічний колектив живе та працює під девізом «Не тільки навчаємо, а ще й співаємо!». Адже душа українця завжди співає. Українська пісня - яке ж це диво! Невіддільна від життя, як квіти біля чепурної хати, як зорі на небі. Це нев’януча окраса духовної культури України. Це злет душі людської.

Українська пісня – це життя  педагогічного та учнівського колективів Крижопільського професійного будівельного ліцею. Наснага, завдяки якій ми маємо можливість виховувати підростаюче покоління на добрих українських традиціях.

Усі ми любимо співати і маємо співучу велику ліцейну родину. Чим більше людина віддає душевних сил пісні, тим більше нових сил ми у ній черпаємо. Адже це не лише мистецтво, а й частина життя людського, життя нашого навчального закладу.

Отож, недаремно наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 18.07.2012 року хоровому колективу педагогічних працівників та учнів Крижопільського професійного будівельного ліцею «Горицвіт» присвоєно почесне звання «Зразкового художнього колективу».

Хоровий колектив розпочав писати свою книгу життя під керівництвом І.В.Бурденюка ще у далекому 1989 році, коли ліцей ще був ПТУ № 9. І по сьогоднішній день Іван Васильович плідно працює на ниві хорового мистецтва. За період існування хоровий колектив нагороджений почесними грамотами Управління освіти і науки Вінницької облдержадміністрації за високі досягнення у розвитку художньої самодіяльної творчості. 

Характеристика

 

   Танцювальний колектив  «Юність» Державного навчального закладу «Крижопільський професійний будівельний ліцей»  був створений у 2006 році.

    За період свого існування танцювальний колектив був відзначений такими нагородами:

-         диплом І ступеня -  обласний фестиваль-огляд учнівської художньої самодіяльної творчості «Подільські зорі» на тему: «Культурна спадщина Європи» (номінація «хореографічне мистецтво» (народний танець)) (2014 р.);

-         Гран – прі -  обласний фестиваль-огляд учнівської художньої самодіяльної творчості «Подільські зорі» присвячений 70-річчю перемоги у Другій світовій війні « А пам'ять – священна…» (номінація «хореографічне мистецтво» (народний танець))  (2015 р.);

-         Гран –прі за перемогу у номінації «хореографічне мистецтво» обласний фестиваль – огляд  художньої самодіяльної творчості учнів ПТНЗ

« Подільські зорі» на тему : « Україна – це я, Україно – це ти!» (2016 р.);

-         Гран – прі за перемогу у номінації «хореографічне мистецтво» - обласний фестиваль – огляд  художньої самодіяльної творчості учнів ПТНЗ

« Подільські зорі» на тему : « Мистецтво народів світу» (2017р.).

 

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Дополнительная информация