Ошибка
  • Невозможно загрузить ленту новостей

Кабінет №3 «Бухгалтерського обліку та спецдисциплін»

Кабінет №3 «Бухгалтерського обліку та спецдисциплін» знаходиться на І поверсі навчального корпусу.

Для здобуття професії «Конторський (офісний) службовець (бухгалтерія)» є навчальні підручники на кожну парту В.С.Лень, В.В.Гливенко «Бухгалтерський облік в Україні» основи та практика. А також цілий ряд книг з бухгалтерського обліку, економіки, економіки підприємництва, ринкової економіки, аналізу господарської діяльності, основ статистики, опорний конспект з «Теорії бухгалтерського обліку» та інша навчально-методична література.

Щоб отримати практичні навички з даної професії є роздатковим матеріал у вигляді карток та брошур, з відповідними нормативними бланками передбаченими законодавством, стенди по спец предметах, тематичні плакати тощо.

Для підвищення освітнього рівня учнів при кабінеті працює гурток «Економіка в житті людства» де з допомогою позакласних заходів КВК, брейн-рингів, тематичних вечорів – діти засвоюють економічну науку, підприємництво, можуть відчути себе умовними банкірами, керівниками та працівниками корпорацій та ін.

З метою розширення свого кругозору, як майбутніх працівників бухгалтерії та кращої підготовки до уроку в кабінеті є періодичні видання та газета «Бухгалтерський облік», та тематичні реферати.

 

Кабінет №3 «Бухгалтерського обліку та спецдисциплін»

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Дополнительная информация