Ошибка
  • Невозможно загрузить ленту новостей

Позакласні заходи

 

ДЕНЬ УЧИТЕЛЯ

Гарне свято влаштували учні своїм вчителям «Учителю мій».   Тут дізнались про здійснення дитячих мрій педагогів, їх шлях до  чудової професії «Вчитель». Учні ліцею висловили своїм майстрам та викладачам  вдячність за натхнення, наполегливу працю, любов до дітей подарувавши пісні,  гуморески та танці. Родзинкою свята  стала сценка «Чарівний капелюх» про мрії вчителів.

День учителя

 КВК

Учні ліцею – обдаровані діти. Важливою характеристикою обдарованості є креативність – здатність до творчості. Особливо  яскраво  проявився творчий потенціалучнів при проведені КВК«Как здорово, что все мы здесь сегодня собрались...". Студенти  це особливі люди. Крім того, що вони  ходять на пари і ще й навчаються  вони вміють співати й танцювати, писати всякі римовані й неримовані твори на вільну тему.  Студенство завжди любило, і День студента – саме той день, коли можна розкрити у собі нові таланти. 

В конкурсі прийняли участь чотири команди «Тусовка», «Улыбка», «Голівуд», «Коси и забивай». Команди приготували емблеми, стінгазети та прийняли участь у  різних конкурсах на кмітливість, ерудицію, спритність, винахідливість та художню майстерність. Переможцями вийшли  команди «Коси и забивай». Всі  переконались в талантах наших учнів.

КВК


 КОЗАЦЬКІ ЗАБАВИ

 

Кожна людина є частинкою великого українського народу. З давніх –давен нашим пращурам – запоріжським козакам були притаманні гідність, прагнення незалежності, волелюбність, і весела вдача. Недаремно в перекладі з турецької мови  «козак» означає «вільна людина». Це добре знає наш фізичний керівник – Ревега А.І., який організував конкурс  «Козацькі забави». Змагалися три команди з груп лаборантів, апаратників варіння утфелю та слюсарів з ремонту автомобілів –«Козаки», «СІЧ»,  «БЕМС». Отамани із   своїми козаками представляли емблему, девіз та привітання команд. Конкурси під назвами «Сила козацька, сила богатирська», «Без зброї слабі герої», «Втеча козака з полону»,«Козацька естафета», «І шумить , і гуде» , «Ну – те ж,  браття, або перемогу здобути, або дома не бути», «Або будемо на Україні – Русі, або пропадемо усі». Та в яких би конкурсах наші козаки та козачки не змагались вони показали свій козацький дух і гарт, силу та спритність, розум, волю і бажання до перемоги. 

Козацькі забави

СВЯТО КВІТІВ

 

До Свята квітів «Шепочуть квіти ніжно пелюстками» учні груп підготовили чудові композиції з квітів. Тут і «Айстри в осінньому саду» (група №1), і «Ой під калиною трава зеленая стояла дівчина, та й засмученая», «Осінній етюд» (група №2),  та «На рушник розшитий хліб кладемо з сіллю, щоб легкі ороги вславили Вкраїну», «Краса і врода – одна порода», «Серце Прометея», «Троянди й виноград – красиве і корисне» (група №3), «Врятуємо світ від насильства», «Я на свете всех милее, и румяней, и добрее» (група №4), «Кохання Карен»,  «О1», «Лампа Алладіна» (група №5).

 

На захист композицій прозвучали вірші, пісні, легенди про квіти Укриїни а також розіграно сценівки. Журі визначили кращі композиції та  захисти до них.

Свято квітів

 

Дополнительная информация